<span itemprop="name">آی جی آی ۲ برای اندروید (igi 2 for android)</span>

آی جی آی ۲ برای اندروید (igi 2 for android) full

قیمت محصول : IRT 12,000

IRT 12,000 – خرید
5 / 3.57
[ 14 رای ]

گروه برنامه سازی عصر بازی با افتخار تقدیم میکند

برای اولین بار ای جی ای ۲ برای اندروید

آی جی آی ۲ برای اندروید (igi 2 for android)

• آی جی آی ۲ : سلاح های کد شده

 

با بازی زیبای آی جی آی ۲ : سلاح های کد شده در خدمت شما دوستان عزیز هستیم .

بدون شک این بازی زیبا رو در کنسولهای مختلف و پی سی رو چندین بار و چندین ساعت انجام دادید و از کیفیت و مراحل زیبای آن لذت بردید. یا هم تازه با این بازی اشنا شده‌اید و میخواید این بازی زیبا رو انجام بدید.

آی جی آی برای اندروید

خب داستانش چیه؟

داستان نسخه دوم این بازی بسیار مفصل است.از آن جایی شروع می شود که جونز پس از اتمام آی جی آی ۱ به خاطر این که شرکت igi دیگر ماموریتی برای او ندارد به SAS انگلستان میرود و برای وایت فیلیپ و روبرت کوئست ماموریت انجام میدهد وایت فیلیپ به emp چیپ ها و اسناد آبی نیاز دارد زیرا میخواهد آن ها را با ژنرال هوکسینگ معامله کند. از آن جایی که این تجهیزات(توسط جونز به دستور فیلیپ) از روسیه سرقت شده است با کار های ژنرال جنگ جهانی سوم آغاز می شود و شرکت IGI می خواهد مانع این کار شود ولی به جونز نیاز دارد.

جونز از مرحله ۱تا۶ برای روبرت و فیلیپ کار میکند و پس از مرحله ۶ روبرت جونز را از هواپیما به پایین پرت میکند سپس در مرحله ۷ همانطور که بیهوش روی زمین افتاده با ندای آنی “جونز آر یو در جونز” به هوش می آید و از مرز رد میشود و از مرحله ۸ تا ۱۲ اموال یاک پری بوی را به او باز گردانده و زابل سعید رابط روبرت را به قتل میرساند سپس در مرحله ۱۳ خود روبرت را به قتل میرساند.در مرحله ۱۴-۱۵-۱۶ سه مکان را مختل میکند و در مرحله ۱۷ به سکرت ویپن لب میرود و در آنجا هوکسینگ فیلیپ را به قتل میرساند و همچنین جونز هوکسنیگ را.در مراحل ۱۸ و ۱۹ جونز موشک را به صورت ناقص و خراب به هوا میفرستد بدون سوخت کافی و قابلیت کنترل.سپس آنی به نجات جونز می آید و تمام.آن موشک برای شلیک به روسیه آماده شده بود چون ای ام پی و اسناد از روسیه دزدی شده بود.این داستان واقعی است.

igi2 android

دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.khayyammarufi